TESLİMAT POLİTİKASI

Mutlulukkutusu.com’dan vermiş olduğunuz siparişler banka onayını takiben ortalama 1 ila 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinin İstanbul’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak banka onayını takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Stokta olmayan herhangi bir ürünümüz olmadığından herhangi bir gecikme bu durumlar dışında olmayacaktır.

Kargo ve Ücretlendirme

Tüm ürünlerimizde 7,25 TL kargo bedeli alınmaktadır. Aynı anda 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Kargo Teslimat

“Aynı Gün” kargo notlu ürünler aynı gün, diğerleri ise 1 ila 3 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Saat 14:00’dan sonra verilen siparişleriniz bir sonraki güne devredilir.

 

Satın aldığınız ürünün hasarlı veya yanlış olması durumunda:

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı teslim edilen ürün farklı ise; irsaliye ve fatura ile birlikte iade nedeninizi belirten bir yazı ekinde ödemeli olarak paketi anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda 0850 532 22 72 no’lu telefonu arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Verilen sürede sipariş teslim edilmezse:

Siparişiniz belirtilen süre içinde elinize ulaşmazsa destek@mutlulukkutusu.com adresine mail gönderebilir ya da iş günleri 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0850 532 22 72 no’lu telefonu arayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sipariş eksik teslim edilirse:

Bu durumda 0850 532 22 72 no’lu telefondan bize ulaşarak gelmeyen ürününüz hakkında bilgi alabilir veya destek@mutlulukkutusu.com adresine mail atabilirsiniz. Yapılan inceleme sonucunda tarafınıza bilgi verilecek ve eksik geldiği tespit edilen ürün tarafınıza gönderilecektir.